iPhone XR

17 položiek

iPhone XR je iný.

iPhone XR je úplne nový rad mobilov od Applu a má byť pre tých, ktorí sa chcú dostať pod tisícku. Už ale dizajnovo zapadá do novej filozofie. Takže displej cez celú plochu mobilu s výrezom a ovládanie gestami bez hlavného tlačidla.

Ponúka 6,1-palcový LCD displej, ktorý výrobca označuje názvom Liquid Retina a podľa Applu je to doteraz najpokročilejšia LCD obrazovka v smartfóne. Jej rozlíšenie je 1792 × 828 pixelov a nepodporuje funkciu 3D Touch. Namiesto nej má vo výbave nový haptický systém. iPhone poháňa procesor Apple A12 Bionic, ktorý obsahuje 6-jadrový procesor a 4-jadrové grafické jadro a tiež aj vylepšenú neurónovú jednotku.

Fotoaparát ponúkne iPhone XR iba jeden. Má rozlíšenie 12 Mpx a clonu f/1.8. Podľa Applu ide o doteraz najpokročilejší fotoaparát v iPhone s úplne novým senzorom a optickou stabilizáciou. Fotoaparát tiež disponuje vylepšeným bleskom a využíva umelú inteligenciu na zlepšenie fotiek. Takisto neustále ukladá do vyrovnávacej pamäte 4 snímky, keď je spustená aplikácia Fotoaparát. Nechýba odomykanie tvárou Face ID. Funkciu optického priblíženia iPhone XR neponúkne, avšak fotky s rozostreným pozadím dokáže fotiť. Nový iPhone tiež dokáže robiť záznam 4k videa so stereo zvukom a so stabilizáciou obrazu.

iPhone XR bude dostupný v 6 farbách a s odolnosťou voči vode a prachu na úrovni IP67. Takisto sa chváli najodolnejším ochranným sklom na trhu.

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info