Samsung Galaxy S7, Alston Craig RFID, peňaženkové puzdro, pravá koža, hnedé

Samsung Galaxy S7, Alston Craig RFID, peňaženkové puzdro, pravá koža, hnedé

AKCIA

Luxusný rad Alston Craig, ručne robený, v hnedej farbe pre Galaxy S7. Použitá bola len tá najlepšia koža, s klasickým, štýlovým olivovo-prúžkovaným interiérom. Puzdro zahŕňa magnetický plášť; takže môžete telefón ľahko vybrať a pripojiť. S technológiou RFID blokovania. Chráni vaše kreditné karty. Obsahuje priehradky na peňažnú hotovosť aj karty.

63,74 € s DPH

84,99 € s DPH Zľava 25%

EAN: 5055261827601

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Kvalita kože je nutnosťou pre obchodných profesionálov. Prečo ísť s nudnými, stoickými možnosťami, keď môžete vlastniť ručnú, remeselnú prácu, ktorá je umeleckou poctou pre váš Samsung Galaxy S7? Od chvíle, keď puzdro vezmete do ruky, budete vedieť, že kvalita sa počíta, pretože naša úžasne hmatateľná pravá, hnedá koža s charakteristickým podpisom na materiáli je vzorným vyhlásením, bez jediného slova.

Alston Craig Galaxy S7 (magnetická) peňaženka vám ponúka skvelú kombináciu štýlu a ochrany. Táto „smartphone“ peňaženka je ručne vyrobená z vysoko kvalitnej pravej kože ( vo Vintage štýle) a ručne robený olivovo-prúžkovaný interiér vášho mobilu je navrhnutý tak, aby vyhovoval hnedej vonkajšej koži. Puzdro bolo navrhnuté tak, aby nahradilo tradičnú peňaženku a dáva vám priestor nosiť hotovosť, karty aj telefón. Bezpečne sa uzatvára magnetickou pečatnou sponou, aby boli vaše karty v bezpečí a tiež ponúka dodatočnú ochranu pre displej telefónu a pomáha ochrániť pred kvapkami, škrabancami a odreninami.

 

EAN: 5055261827601
SKU: B10_89
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Samsung Galaxy S7
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig RFID 261827601, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info