Samsung Galaxy S7 Edge, Alston Craig RFID, peňaž.puzdro, pravá koža, čierne

Samsung Galaxy S7 Edge, Alston Craig RFID, peňaž.puzdro, pravá koža, čierne

Skvele navrhnutý rad Alston Craig, v čiernej farbe pre Galaxy S7 Edge. Toto peňaženkové puzdro z pravej kože s červeným pruhovaným vnútrom, je jedinečné pre rad Alston Craig. Puzdro zahŕňa magnetický plášť, takže telefón môžte ľahko vybrať a pripojiť pre rýchly prístup. Obsahuje 3 priehradky na karty aj na peňažnú hotovosť, vrátane ochrany na displej. S technológiou RFID blokovania.

84,99 € s DPH

EAN: 5055261827762

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Váš mobilný telefón vyššej kategórie je váš dôležitý kľúč pre spojenie so svetom. Tento nepostrádateľný kus technológie od Samsungu si zaslúži najlepšiu ochranu bez obetovania štýlu a sofistikovanosti.

Toto magnetické puzdro je navrhnuté tak, aby sa pekne staralo o váš Galaxy S7 Edge. Magnetický plášť zabezpečuje, telefón môžte ľahko vybrať a pripojiť späť do peňaženky. Ďalej sa v nej nachádza skrytá vnútorná vrstva s technológiou RFID blokovania, aby karty neboli nasnímané. Ponúka dostatok úložného priestoru pre vaše karty, ako aj veľké vrecko na bankovky.

Naše dedičstvo riadi náš dizajn. Inšpirujeme sa každou časťou Veľkej Británie. S veľmi britskou klasikou sa snúbia dizajn aj štýl, čo je samozrejmé, prečo nie je žiadnym prekvapením, že každé puzdro radu Alston Craig je navrhnuté priamo tu vo Veľkej Británii.

EAN: 5055261827762
SKU: B2_43
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Samsung Galaxy S7 Edge
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig RFID 261827762, čierne

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info