BlackBerry Priv, Vintage, peňaženkové puzdro, pravá koža, čierne

BlackBerry Priv, Vintage, peňaženkové puzdro, pravá koža, čierne

Peňaženkové puzdro Tuff-Luv z pravej kože pre BlackBerry Priv v čiernej farbe vo "Vintage" štýle. Váš telefón bude pevne fixovaný v schránke a zároveň máte v peňaženke aj 3 priehradky pre vaše karty a hotovosť . Vrátane ochrannej fólie na displej.

54,99 € s DPH

EAN: 5055261826666

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Z nášho sortimentu uvidíte, že puzdra Tuff-Luv ponúkajú len tie najlepšie materiály vo vysokej kvalite. Cesta však nebola jednoduchá, ale pýšime sa prácou a spokojnosť zákazníkov je našou najvyššou prioritou. Výsledkom je kvalita, ktorú môžete vidieť a cítiť pri dotyku.

Tuff-Luv peňaženky sú nádherné na dotyk, trvanlivé a ponúkajú ochrannu. Jedná sa o kombináciu najlepších funkcií vašej peňaženky, puzdra a mobilného telefónu, ktorý bude bezpečne fixovaný v schránke v tomto vysoko kvalitnom puzdre, ktorý bezpečne drží vaše karty, či bankovky. Chránič obrazovky i magnetické zapínanie sponou sú jej súčasťou. 

Detaily sú pre nás dôležité. Naším cieľom je ponúknuť vynikajúce produkty za rozumné ceny. Samozrejme, že by ste mohli nájsť lacnejšie, ale myslíme si, že za niektoré veci sa oplatí priplatiť o trochu viac, ak sa jedná o vysoko kvalitné puzdra a doplnky, ktoré sú známe. Myslíme si, že akonáhle vyskúšate naše produkty, budete sa k nim znova a znova vracať. Je nám vždy potešením prinášať niečo viac ako je bežný, typický produkt t.j. viac než len puzdro.

EAN: 5055261826666
SKU: C11_80
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: BlackBerry Priv
VPN: Puzdro Tuff-Luv Vintage 261826666, čierne

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info