Samsung Galaxy S7 Edge, Vintage, peňaž.puzdro, pravá koža, hnedé

Samsung Galaxy S7 Edge, Vintage, peňaž.puzdro, pravá koža, hnedé

Ručne-robená peňaženka z pravej kože pre Samsung Galaxy S7 Edge. Elegantné puzdro vyrobené z luxusnej kože vo "Vintage" štýle. Váš telefón bude pevne fixovaný v schránke a zároveň máte prístup ku kartám a hotovosti s magnetickým zapínaním a to všetko v jednej peňaženke. Možnosť horizontálnej polohy telefónu.

49,99 € s DPH

EAN: 5055261827779

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Z nášho sortimentu uvidíte, že puzdra Tuff-Luv ponúkajú len tie najlepšie materiály vo vysokej kvalite pre váš Samsung Galaxy S7 Edge. Cesta však nebola jednoduchá, ale sme hrdí na to, že spokojnosť zákazníkov je našou najvyššou prioritou. Výsledkom je kvalita, ktorú môžete vidieť a cítiť pri dotyku.

Tuff-Luv peňaženky ponúkajú jednoduchý dizajn s pokročilými funkciami. Naša originálna kožená peňaženka vo "Vintage" štýle v hnedej farbe má dostatok vreciek na prenášanie základných nevyhnutností, a taktiež váš Galaxy S7 Edge bude bezpečne fixovaný v schránke. Chránič obrazovky, či magnetické zapínanie sponou, taktiež poskytnú ďalšiu ochrannu a funkčnosť, ktorá sa vám bude páčiť niekoľko rokov.

Sme hrdí na to, že vám prinášame aj doplnky najvyššej kvality za prijateľné ceny. Sme si istí, že získavate viac než začo zaplatíte, o čom svedči vynikajúci výber cenených produktov, časom preverených. Vieme, že budete spokojní, a ak budete mať niekedy nejaké otázky, môžte nás kontaktovať a my vám radi pomôžeme vyriešiť váš problém. Veríme, že to, čo ponúkame je viac než len puzdro.

 

EAN: 5055261827779
SKU: B2_44
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Samsung Galaxy S7 Edge
VPN: Puzdro Tuff-Luv Vintage 261827779, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info