Samsung Galaxy S8, Alston Craig RFID, Peňažekové puzdro s blokáciou RFID, pravá koža, hnedé

Samsung Galaxy S8, Alston Craig RFID, Peňažekové puzdro s blokáciou RFID, pravá koža, hnedé

Luxusný rad Alston Craig, ručne robený, v hnedej farbe pre Galaxy S8. Použitá bola len tá najlepšia koža, s klasickým, štýlovým olivovo-prúžkovaným interiérom. Puzdro zahŕňa magnetický plášť; takže môžete telefón ľahko vybrať a pripojiť. S technológiou RFID blokovania. Chráni vaše kreditné karty. Obsahuje priehradky na peňažnú hotovosť aj karty.

77,99 € s DPH

EAN: 5055261861230

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Klasický dizajn pre váš úžasný nový Galaxy S8. Kvalitná pravá koža vo "Vintage" štýle a vzájomne sa doplňujúcou tkaninou, reliéfne spracovanie kovov a zároveň všetky rôzne prvky excelentnosti, ktoré tvoria rad Alston Craig sú luxusným zážitkom pre váš telefón. Váš Samsung Galaxy S8 bude ohromne vyzerať zabalený v našej hnedej pravej koži v štýle, ktorý je tak jedinečne britský.

Toto puzdro radu Alston Craig pre váš Galaxy S8 je jedinečné spárovanie kvalitnej kože v hnedej farbe v kombinácii s unikátnym magnetickým plášťom. Puzdro je narhnuté tak, aby ste všetky svoje náležitosti mali pohromade. Táto peňaženka obsahuje schránku-obal pre váš Galaxy S8, ktorého súčasťou sú skryté, kvalitné magnety, čo umožňuje jednoducho vyberať telefón a prijať hovor, ale je taktiež dosť silné na to, aby sa zabránilo prípadnému vypadnutiu telefónu z puzdra. Ochranná fólia je súčasťou puzdra, plus skrytá technológia RFID blokovania, aby vaše údaje o karte boli v bezpečí pred nasnímaním.

EAN: 5055261861230
SKU: I7_41
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Samsung Galaxy S8
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig RFID 261861230, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info