Samsung Galaxy S8, Alston Craig Thin, Štíhlejšie peňaženkové puzdro z pravej kože, hnedé

Samsung Galaxy S8, Alston Craig Thin, Štíhlejšie peňaženkové puzdro z pravej kože, hnedé

Rad Alston Craig, ručne robený, v hnedej farbe pre Galaxy S8. Kvalitná koža, s klasickým, štýlovým olivovo-prúžkovaným interiérom. Puzdro zahŕňa magnetický plášť, takže môžete telefón ľahko vybrať a pripojiť. S technológiou RFID blokovania. Chráni vaše kreditné karty. Obsahuje priehradky na karty aj ochrannú fóliu.

71,99 € s DPH

EAN: 5055261835767

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Puzdro je krásnym majstrovským dielom remeselného spracovania. Kvalitná hnedá pravá koža vo "Vintage" štýle je nutnosťou pre každého, kto chce štýl a sofistikovanosť. Vytvorené práve pre váš Samsung Galaxy S8.

Puzdro sa bezpečne zatvára magnetizovanou lisovanou sponou, aby vaše bankovky a karty boli v bezpečí a zároveň tiež poskytuje pridanú ochranu obrazovky vášho telefónu a pomáha chrániť pred kvapkami aj škrabancami.

Táto peňaženka je ručne vyrobená z vysokokvalitnej originálnej kože s olivovo-prúžkovaným interiérom, ktorý tak ladí hnedej vonkajšej koži. Peňaženka je navrhnutá tak, aby nahradila tradičné peňažné peňaženky a poskytne priestor na pre karty a bankovky, čím sa odstráni potreba nosiť druhú peňaženku s telefónom.

Toto puzdro je štíhlejšie, nakoľko je bez veľkého, postranného vrecka pre peňažnú hotovosť, ktorého je bežne súčasťou a tak oceníte jeho štíhlejšiu verziu.

EAN: 5055261835767
SKU: I7_50
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Samsung Galaxy S8
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig Thin 261835767, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info