Apple iPhone 8, Alston Craig, Peňaženkové puzdro s blokáciou RFID, pravá koža, modré

Apple iPhone 8, Alston Craig, Peňaženkové puzdro s blokáciou RFID, pravá koža, modré

Luxusný rad Alston Craig, ručne robený, v námorníckej modrej pre iPhone 8. Použitá bola len tá najlepšia koža, s klasickým, štýlovým prúžkovaným vnútrom. Puzdro zahŕňa magnetický plášť; takže môžete telefón ľahko vybrať a pripojiť. S technológiou RFID blokovania. Chráni vaše kreditné karty. Obsahuje priehradky na peňažnú hotovosť aj karty.

89,99 € s DPH

EAN: 5055261842857

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Ohromujúce puzdro v námornickej modrej, v tejto farbe sa snúbi britský štýl a tradície. Pre tých, ktorým aj na tomto malom detaile záleží.

Toto puzdro zahŕňa jednu z našich najobľúbenejších funkcií a tou je magnetický plášť. Všetko čo je potrebné urobiť, je umiesniť váš iPhone 8 do magnetickej časti a tú priložiť k silnému magnetickému pásu, ktorý umožňuje jednoducho vyberať telefón.

V interíéri puzdra nájdete náš podpis, decentne prúžkovaný interér ladí s vonkajšou námorníckou modrou farbou kože. Puzdro obsahuje 3 priehradky na tri kreditné karty, miesto pre malú hotovosť, s ochrannou fóliou, ktorá je súčasťou balenia.

Ako finálnu vrstvu zabezpečenia sme pridali RFID blokáciu, aby vaše bezkontaktné karty boli v bezpečí a nemohli byť nasnímané zlodejmi.

EAN: 5055261842857
SKU: D2_82_
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPhone 8
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig RFID 261842857, modré

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info