Apple iPhone 8 Plus, Alston Craig, Peňaženkové puzdro, pravá koža, čierne

Apple iPhone 8 Plus, Alston Craig, Peňaženkové puzdro, pravá koža, čierne

Ručne robený, luxusný rad Alston Craig z pravej kože: v čiernom prevedení na váš iPhone 8 Plus. Kvalitná koža je doplnená o štýlový, červeno-pruhovaný elegantný interiér. Váš telefón bude pevne fixovaný v schránke a zároveň máte prístup ku kartám a hotovosti s magnetickým zapínaním. Obsahuje priehradky na peňažnú hotovosť aj karty.

74,99 € s DPH

EAN: 5055261842932

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Toto peňaženkové puzdro je štýlové a vášmu iPhonu 8 Plus ponúka skvelú ochranu. Telefón bude v bezpečí vo fixovanej schránke, ktorá je presne tvarovaná podľa špecifikácií telefónu. Schránka je starostlivo namontovaná do koženej peňaženky, ktorá vynikajúco ochráni váš telefón v predu aj v zadnej časti. Pokračujeme v dodržiavaní tradícií. Kombinácia krásnej a pravej kože vo "Vintage" štýle v čiernom prevedení, spolu s klasickým červeno-pruhovaným interiérom.

Funkčnosť, veľký štýl a skvelá ochrana sú pre túto peňaženku samozrejmosť. Na vnútornej ľavej strane nájdete priehradky, ideálne pre vaše karty a hotovosť. Všetko čo si potrebujete zobrať so sebou je len toto puzdro.

EAN: 5055261842932
SKU: D2_90_
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPhone 8 Plus
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig 261842932, čierne

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info