Apple iPhone 8 Plus, Alston Craig RFID, Peňaženkové puzdro s blokáciou RFID, pravá koža, modré

Apple iPhone 8 Plus, Alston Craig RFID, Peňaženkové puzdro s blokáciou RFID, pravá koža, modré

Luxusný rad Alston Craig, ručne robený, v námorníckej modrej pre iPhone 8 Plus. Použitá bola len tá najlepšia koža, s klasickým, štýlovým prúžkovaným vnútrom. Puzdro zahŕňa magnetický plášť; takže môžete telefón ľahko vybrať a pripojiť. S technológiou RFID blokovania. Chráni vaše kreditné karty. Obsahuje priehradky na peňažnú hotovosť aj karty.

89,99 € s DPH

EAN: 5055261843069

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Tuff-Luv

Krásne puzdro v námorníckej farbe, ktoré bolo navrhnuté pre váš telefón a zároveň peňaženka, lebo vieme že ich používate a nosíte so sebou každý deň.

Toto puzdro zahŕňa jednu z našich najobľúbenejších funkcií a tou je magnetický plášť. Všetko čo je potrebné urobiť, je umiesniť váš iPhone 8 Plus do magnetickej časti a tú priložiť k silnému magnetickému pásu, ktorý umožňuje jednoducho vyberať telefón.

Vnútorný prúžkovaný interér pokrýva celú dĺžku vrecka pre hotovosť, puzdro obsahuje taktiež 3 priehradky na tri kreditné karty a ochrannú fóliu, ktorá je súčasťou balenia.

Čo nebudete vidieť, je sieť RFID (t.j.blokáciu), ktorá je prišitá do interiéru peňaženky a zabraňuje tomu, aby vaše bezkontaktné karty boli v bezpečí a nemohli byť nasnímané zlodejmi. 

EAN: 5055261843069
SKU: J3_69_
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPhone 8 Plus
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig 261843069, modré

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info