Apple iPhone 6S, Alston Craig RFID, Peňaženkové puzdro, pravá koža, hnedé

Apple iPhone 6S, Alston Craig RFID, Peňaženkové puzdro, pravá koža, hnedé

Luxusne navrhnutý rad Alston Craig, v hnedej farbe pre iPhone 6S. Toto peňaženkové puzdro z pravej kože s pruhovaným vnútrom, je jedinečné pre rad Alston Craig. Puzdro zahŕňa magnetický plášť, takže telefón môžte ľahko vybrať a pripojiť pre rýchly prístup. Obsahuje 3 priehradky na karty aj na peňažnú hotovosť, vrátane ochrany na displej. S technológiou RFID blokovania.

89,99 € s DPH

EAN: 5055261864125

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Tuff-Luv

Vyrobené z nádhernej, hnedej pravej kože. Rad Alston Craig prípad ponúka klasický štýl šitý na mieru, ktorý bude stále trvať niekoľko rokov. V interiéri nájdete priestrannú kapsu pre vaše poznámky a účtenky, rovnako ako tie pre karty a potvrdenky. Avšak skutočná krása je pod pekným čiernym pruhovaným materiálom; RFID plášť, ktorý je všitý a ochráni vaše karty pred digitálnymi zlodejmi s vysoko kvalitnými magnetmi, čo znamená rýchly a jednoduchý prístup k telefónu, t.j. ľahko ho vyberať a pripájať.

Veríme, že na maličkostiach záleží. Či už je to perfektný strih kože, alebo bezchybný, precízne šitý šev, je to naša povinnosť navrhnúť puzdro tak, aby bolo rafinované do posledného detailu. To je dôvod, prečo navrhujeme naše puzdra pomocou najmodernejšej technológie a kombinujeme čaro a štýl pravého koženého puzdra, s funkciou a pozornosťou na detail, ktoré sú synonymom pre rad Alston Craig.

EAN: 5055261864125
SKU: G10_23_
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPhone 6S
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig RFID 261864125, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info