Apple iPhone 6S, Alston Craig, Peňaženkové puzdro, pravá koža, čierne

Apple iPhone 6S, Alston Craig, Peňaženkové puzdro, pravá koža, čierne

AKCIA

Ručne-robená luxusná peňaženka z pravej kože pre iPhone 6s v čiernej farbe. Bola použitá len tá najlepšia koža, štýlová, elegantná s červeno-prúžkovaným interiérom. Váš telefón bude pevne fixovaný v schránke a zároveň máte prístup ku kartám a hotovosti s magnetickým zapínaním. Vrátane ochrannej fólie na displej.

55,99 € s DPH

69,99 € s DPH Zľava 20%

EAN: 5055261864149

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Klasický dizajn pre váš úžasný nový iPhone 6S. Kvalitná pravá koža vo "Vintage" štýle a vzájomne sa doplňujúcou tkaninou, reliéfne spracovanie kovov a zároveň všetky rôzne prvky excelentnosti, ktoré tvoria rad Alston Craig sú luxusným zážitkom pre váš telefón. Váš iPhone 6S bude ohromne vyzerať zabalený v našej čiernej pravej koži v štýle, ktorý je tak jedinečne britský.

Naša luxusná peňaženka je vyrobená z pravej, prvotriednej čiernej kože, doplnená o ručne vyrobený interiér s podpisovým vzorom prispôsobeného vášmu iPhone 6S. Obal zabezpečuje, že obrazovka je chránená pred nárazmi a kvapkami. Váš mobilný telefón bude pevne fixovaný v schránke na jednom mieste a zároveň poskytuje kompletný prístup ku všetkým funkciám a tlačidlám.

Červený pruh tvorí vnútro peňaženky, ktorý dobre ladí s vonkajšou čiernou kožou. Každý kúsok radu Alston Craig má našu podpisovú pečiatku ako znamenie kvality, ktorú môžete očakávať.
Môžete to cítiť. Od chvíle, keď ste prvýkrát vložili do rúk našu peňaženku radu Alston Craig, bude to skúsenosť ako žiadna iná.

EAN: 5055261864149
SKU: G10_20_
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPhone 6S
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig 261864149, čierne

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info