Apple iPhone 6S, Vintage, Peňaženkové puzdro, pravá koža, hnedé

Apple iPhone 6S, Vintage, Peňaženkové puzdro, pravá koža, hnedé

AKCIA

"Vintage", peňaženkové puzdro z pravej kože pre iPhone 6s v hnedej farbe. Vyrobené z úžasne mäkkej kože pre náročných zákazníkov. Interiér zahŕňa pevnú fixovanú schránku, taktiež 3 priehradky pre vaše karty a peňažnú hotovosť. S magnetickým zatváraním. Vrátane ochrannej fólie na displej.

44,79 € s DPH

55,99 € s DPH Zľava 20%

EAN: 5055261864163

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Chápeme dôležitosť vášho mobilu, a preto ponúkame kvalitné puzdra, aby ste boli chránení. Váš mobil je neoddeliteľnou súčasťou vášho osobného štýlu s odkazom na váš spoločenský a obchodný život. Sme hrdí na to, aby sme vám predstavili naše puzdra pre Apple mobilné telefóny. Tuff-Luv peňaženky ponúkajú jednoduchý dizajn s pokročilými funkciami.

Naša originálna kožená peňaženka vo "Vintage" štýle v hnedej farbe má dostatok vreciek na prenášanie základných nevyhnutností, a taktiež váš iPhone 6s bude bezpečne fixovaný v schránke. Chránič obrazovky, či magnetické zapínanie sponou, taktiež poskytnú ďalšiu ochrannu a funkčnosť, ktorá sa vám bude páčiť niekoľko rokov.

Naším cieľom je ponúknuť vynikajúce produkty za rozumné ceny. Samozrejme, že by ste mohli nájsť lacnejšie, ale myslíme si, že za niektoré veci sa oplatí priplatiť o trochu viac, ak sa jedná o vysoko kvalitné puzdra a doplnky, ktoré sú známe. Myslíme si, že akonáhle vyskúšate naše produkty, budete sa k nim znova a znova vracať. Je nám vždy potešením prinášať niečo viac ako je bežný, typický produkt t.j. viac než len puzdro.

EAN: 5055261864163
SKU: H2_33
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPhone 6S
VPN: Puzdro Tuff-Luv Vintage 261864163, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info