Samsung Galaxy S9, Alston Craig, Peňaženkové puzdro s blokáciou RFID, pravá koža, hnedé

Samsung Galaxy S9, Alston Craig, Peňaženkové puzdro s blokáciou RFID, pravá koža, hnedé

NOVINKA

Veľmi kvalitne ručne vyrobená peňaženka v hnedom prevedení pre váš Samsung Galaxy S9. Pravá koža, so štýlovým olivovo-prúžkovaným interiérom vo "Vintage" štýle s magnetickým zapínaním. Puzdro zahŕňa magnetický plášť, takže môžete telefón ľahko vybrať a pripojiť. S technológiou RFID blokovania, ktorá chráni vaše kreditné karty. Obsahuje priehradky na peňažnú hotovosť aj karty. Vrátane ochrannej fólie na displej.

77,99 € s DPH

EAN: 5055261847784

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Klasický dizajn pre váš úžasný nový Galaxy S9. Kvalitná pravá koža vo "Vintage" štýle a vzájomne sa doplňujúcou tkaninou, reliéfne spracovanie kovov a zároveň všetky rôzne prvky výnimočnosti, ktoré tvoria rad Alston Craig sú luxusným zážitkom pre váš telefón. Váš Samsung Galaxy S9 bude ohromne vyzerať zabalený v našej hnedej pravej koži v štýle, ktorý je tak jedinečne britský.  

Toto puzdro radu Alston Craig pre váš Galaxy S9 je jedinečné spárovanie kvalitnej kože v hnedej farbe v kombinácii s unikátnym magnetickým plášťom. Puzdro je narhnuté tak, aby ste všetky svoje náležitosti mali pohromade. Táto peňaženka obsahuje schránku-obal pre váš Galaxy S9, ktorého súčasťou sú skryté, kvalitné magnety, čo umožňuje jednoducho vyberať telefón a prijať hovor, ale sú taktiež dosť silné na to, aby sa zabránilo prípadnému vypadnutiu telefónu z puzdra. Táto unikátna peňaženka obsahuje priestor pre vaše peniaze a karty, plus skrytá technológia RFID blokovania, aby ste zabránili skenovaniu bezkontaktných kariet.

 

EAN: 5055261847784
SKU: J9_21
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Samsung Galaxy S9
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig RFID 261847784, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info