Samsung Galaxy S9+ Plus, Alston Craig, Náhradná magnetická časť, pravá koža, hnedé

Samsung Galaxy S9+ Plus, Alston Craig, Náhradná magnetická časť, pravá koža, hnedé

NOVINKA

Náhradná magnetická časť pre Samsung Galaxy S9 Plus v hnedom prevedení. Zahŕňa v sebe magnetický plášť, takže telefón môžte ľahko vyberať a pripojiť k peňaženke. Peňaženkové puzdro nie je súčasťou, toto je len náhradná magnetická časť.

24,99 € s DPH

EAN: 5055261848934

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Základné vybavenie ako je váš mobil by nemala byť fuška. Rozhodli ste sa kúpiť to najlepšie pre váš Samsung a pokryť ho s niečím menším, než dokonalosť je vylúčené. To je dôvod, prečo sme si vybrali tie najkvalitnejšie materiály remeselne a ručne spracované do vreckových umeleckých diel.

Rad Alston Craig pre váš Galaxy S9 Plus je unikátnou dvojicou vysoko kvalitnej pravej kože vo "Vintage" štýle v hnedej farbe v kombinácii s unikátnym magnetickým plášťom.

Vo vnútri peňaženky nájdete schránku-kryt, ktorý presne tvarovaný na váš inteligentný telefón, a obsahuje špeciálne umiestnené magnety, ktoré kotvia vo vnútornej strane peňaženky. Jednoducho umiestnite telefón do olivovo-pruhovaného interiéru a uvidíte, že zapadne do panelu bez nutného objemného upevnenia. Táto jedinečná peňaženka obsahuje tiež priestor pre peniaze a karty a dokonca obsahuje technológiu RFID blokovania, aby vaše bezkontaktné karty neboli naskenované.

EAN: 5055261848934
SKU: I6_72
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Samsung Galaxy S9+ Plus
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig 261848934, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info