Apple iPhone 5 / 5S / SE,Wallet-Style, peňaženkové puzdro, pravá koža, hnedé

Apple iPhone 5 / 5S / SE,Wallet-Style, peňaženkové puzdro, pravá koža, hnedé

"Vintage", peňaženkové puzdro z pravej kože pre iPhone 5 / 5s v hnedej farbe.Špeciálne navrhnutý pre Apple iPhone 5 / 5s s kompletným prístupom k ovládacím prvkom.Interiér zahŕňa aj priehradky pre vaše karty a peňažnú hotovosť.Magnetické zatváranie spoľahlivo ochráni celý displej Vášho mobilu.Vrátane ochrannej fólie na displej.

48,99 € s DPH

EAN: 5055261805159

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Toto fantastické, štýlové "Vintage" peňaženkové puzdro je vyrobené z pravej kože v hnedej farbe. Ponúka kompletný prístup k displeju vášho mobilu iPhone 5 / 5s i k jeho ovládacím prvkom a zároveň je navrhnutý tak, aby ste si mali kde umiestniť vaše karty, ako aj peňažnú hotovosť, s bezpečným magnetickým uzáverom.

Ochranná fólia, ktorá je súčasťou balenia, bráni poškodeniu obrazovky od bežného opotrebenia, odporúčame vám preto, akonáhle obdržíte puzdro, túto fóliu aplikovať čím skôr aj na displej vášho mobilu. Vezmite prosím na vedomie, že priehradky na karty sú určené len pre jednu kartu. Ich preplnenie môže mať za následok prípadné roztrhnutie, opotrebenie priehradky, alebo puzdra.

 

EAN: 5055261805159
SKU: I2_52
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPhone 5 / 5s / SE
VPN: Puzdro Tuff-luv Vintage 261805159, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info