PocketBook 631/626/624/623/622, Embrace Plus, pre čítačky, umelá koža, čierne

PocketBook 631/626/624/623/622, Embrace Plus, pre čítačky, umelá koža, čierne

AKCIA

Náš najpredávanejší model na čítačku!!!Štýlová knižná rada" Embrace " je ručne robená z umelej kože v čiernom prevedení.Puzdro zahŕňa kick - výklopný stojan, ktorý stačí dať iba na stôl.Integrovaný popruh na ruku, vám umožní držať a čítať váš PocketBook 622 (Touch) jednou rukou.Bezpečné ohraničenie a magnetické zapínanie, vám udrží e-čítačku v bezpečí.Kompatibilné s našim Tuff - Luv "Spark" LED svetlom na čítanie. 

21,99 € s DPH

29,99 € s DPH Zľava 26.7%

EAN: 5055261802059

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Tuff-Luv

Toto je druhá verzia nášho "Embrace" dizajnu. Táto zmena zahŕňa nový kick - výklopný stojan na vnútornej ľavej strane puzdra, ktorý je nenápadný a splýva s mäkkým prevedením vnútornej strany puzdra. Ak chcete, čítačku položiť na stôl, stačí iba vyklopiť stojan. Až skončíte, jemne zatlačte stojanček späť a jemné magnety zasunú stojanček späť do puzdra.

Rovnako ako v pôvodnom návrhu, nájdete aj tu integrovaný popruh na ruku, ktorý vám umožní pokračovať v čítaní len jednou rukou  a po celú dobu mať na dosah ovládacie prvky. Na rozdiel od iných puzdrier, ktoré vyžadujú natiahnuť ruku na zadnú čast puzdra, Tuff - Luv "Embrace Case" podporuje aj prirodzené čítanie s pozíciou jednej ruky, a zároveň podporuje ľahký prístup k ovládacím jednotkám e-čítačky.

Naša vysoko kvalitná umelá koža v knižnom štýle zahŕňa bezpečné ohraničenie čítačky, aby váš PocketBook zostal tam, kde patrí a magnetické zapínanie zaistí, aby vaše puzdro zostalo zavreté! Môžete byť pokojný s vedomím, že vaša e-čítačka je v bezpečí s úplným prístupom ku všetkým ovládacím prvkom a funkciám na vašom PocketBooku. 

Môžete si vychutnávať šálku čaju alebo kávy pri čítaní a nikdy nebudete musieť otočiť stránku! Intergrovaný popruh je dokonale zladený, aby ste boli v dosahu ovládacích prvkov,  pri zachovaní pohodlnej pozície.

Puzdro s jednoduchou  ochranou proti nárazom a poškriabaniu. Na vnútornej strane puzdra je vystlaná jemným, príjemným mikro-vlákom, aby dostal váš PocketBook zvýšenú starostlivosť a pozornosť.

Túto radu "Embrace Plus" si môžete pozrieť v nasledovnom videu: http://www.youtube.com/watch?v=Uc7RnBjnmHM

 

 

 

EAN: 5055261802059
SKU: A11_15
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: PocketBook 622 / Basic 2 / Lux / Lux 2 / Lux 3 Touch
VPN: Puzdro Tuff-Luv Embrace Plus 261802059, čierne

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info