Apple iPhone 5 / 5S / SE, Alston Craig, peňaženkové puzdro, pravá koža, hnedé

Apple iPhone 5 / 5S / SE, Alston Craig, peňaženkové puzdro, pravá koža, hnedé

Rad Alston Craig, peňaženkové puzdro, obal z pravej kože pre iPhone 5 / 5s v hnedej farbe.Ručne robený olivovo-prúžkovaný interiér na zabezpečenie vášho telefónu.Kožený interiér zahŕňa aj priehradky pre vaše karty a peňažnú hotovosť.Magnetické zatváranie spoľahlivo ochráni celý displej Vášho mobilu.

69,99 € s DPH

EAN: 5055261811778

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Tuff-Luv

Sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť náš luxusný rad, ktorý poskytuje ochranu pre ľudí s náročnou chuťou a zmyslom pre dobrodružstvo. Ručne vyrobený, rad Alston Craig je navrhnutý v Surrey, Anglicku vychádzajúci z britských tradícií. Veríme, že ponúkame vynikajúcu kvalitu a nekompromisný štýl. Zachytáva klasický luxus s prepracovanosťou, ktorá definuje rad Alston Craig.

Toto fantastické, štýlové peňaženkové puzdro je vyrobené z pravej kože v hnedej farbe. Ručne robený olivovo-prúžkovaný interiér vášho mobilu iPhone 5 / 5s je navrhnutý tak, aby ste si mali kde umiestniť vaše karty, ako aj peňažnú hotovosť, s bezpečným magnetickým uzáverom. Interiér puzdra, obalu tvorí náš podpis, ktorý je štandardom Alston Craig.

Ochranná fólia, ktorá je súčasťou balenia, bráni poškodeniu obrazovky od bežného opotrebenia, odporúčame vám preto, akonáhle obdržíte puzdro, túto fóliu aplikovať čím skôr aj na displej vášho mobilu. Vezmite prosím na vedomie, že priehradky na karty sú určené len pre jednu kartu. Ich preplnenie môže mať za následok prípadné roztrhnutie, opotrebenie priehradky, alebo puzdra.

 

EAN: 5055261811778
SKU: I11_2
Dostupnosť: Predobjednávka
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPhone 5 / 5s / SE
VPN: Puzdro Alston Craig 261811778, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info