Apple iPad Mini / Retina / Mini 3, Alston Craig, pravá koža, čierne

Apple iPad Mini / Retina / Mini 3, Alston Craig, pravá koža, čierne

Rad Alston Craig, obal z pravej kože pre iPad Mini / Retina / Mini 3 v čiernej farbe.Ručne robený modro-prúžkovaný interiér na zabezpečenie vášho iPadu.Obsahuje integrovaný, výklopný stojanček v polohe "portrét" - ideálne pre FaceTime, alebo horizontálnej pre pozeranie videa.Vrátane "sleep" funkcie a magnetického jednoduchého zatvárania, ktoré spoľahlivo ochráni celý displej Vášho iPadu.

64,99 € s DPH

EAN: 5055261811914

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa

Výrobca: Tuff-Luv

Sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť náš luxusný rad, ktorý poskytuje ochranu pre ľudí s náročnou chuťou a zmyslom pre dobrodružstvo. Ručne vyrobený, rad Alston Craig je navrhnutý v Surrey, Anglicku vychádzajúci z britských tradícií. Veríme, že ponúkame vynikajúcu kvalitu a nekompromisný štýl. Zachytáva klasický luxus s prepracovanosťou, ktorá definuje rad Alston Craig.

Náš "Embrace Pro" dizajn zahŕňa integrovaný, výklopný stojanček, ktorý drží iPad Mini & Retina buď vo vertikálnej alebo horizontálnej polohe. Ak s ním chcete pracovať, stačí stojanček iba povytiahnuť, ak si prácu žiadate ukončiť, stačí iba stojanček jemne pritlačiť a magnety stojanček pritiahnu späť na svoje miesto a tak krásne splynú s mäkkým interiérom puzdra.

Zapustený pružný popruh na ruku umožňuje čítanie jednou rukou a mať zároveň po celú dobu ovládacie prvky dokonale v dosahu. Na rozdiel od iných puzdier s popruhom, ktoré vyžadujú natiahnúť ruku na zadnú časť puzdra, toto puzdro Tuff-Luv podporuje prirodzené čítanie jednou rukou s ľahkým prístupom k ovládacím jednotkám tabletu.

Puzdro je z vysoko-kvalinej pravej kože a ohraničenie vášho iPadu Mini & Retina je dobre zabezpečené. Nemusíte si robiť starosti, lebo tablet je v bezpečí a to s úplným prístupom ku všetkým ovládacím prvkom a funkciám, ktoré potrebujete pri používaní na svojom iPade Mini & Retina. 

Môžete si s kľudom vychutnať šálku kávy alebo čaju, bez toho, aby bolo nutné niečo meniť ak chcete otočiť stránku. Popruh je dokonale zladený, v dosahu kontroliek pri zachovaní pohodlenej pozície.

Jednoduchý, ale zároveň dostatočne odolný proti všetkým nárazom či poškrabaniu, ktoré môžu prekvapiť. Interiér puzdra je z jemných mikrovlákien, aby vášmu iPadu Mini / Retine / Mini 3 dodali pozornosť a starostlivosť, akú si zaslúži.  Puzdro obsahuje funkciu "sleep" tzv."spánkový režím", ktorý pomáha šetriť batériu, keď Váš tablet nie je v prevádzke a to s bezpečným magnetickým uzáverom. Interiér puzdra, obalu tvorí náš podpis, ktorý je štandardom Alston Craig.

 

 

EAN: 5055261811914
SKU: I11_12
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPad Mini / Retina / Mini 3
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig 261811914, čierne

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info