Apple iPhone 6/6S, Alston Craig, peňaženkové puzdro, pravá koža - hnedé

Apple iPhone 6/6S, Alston Craig, peňaženkové puzdro, pravá koža - hnedé

AKCIA

Rad Alston Craig, peňaženkové puzdro, obal z pravej kože pre iPhone 6/6S v hnedej farbe. Ručne robený hnedo-prúžkovaný interiér na zabezpečenie vášho telefónu. Kožený interiér zahŕňa aj priehradky pre vaše karty a peňažnú hotovosť. Magnetické zatváranie spoľahlivo ochráni celý displej Vášho mobilu.

52,49 € s DPH

69,99 € s DPH Zľava 25%

EAN: 5055261817299

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Existuje len veľmi málo vecí v živote, ktoré potrebujete pri svojej každodennej práci ako je váš mobil. Byť v kontakte má zásadný význam, a vieme, že to budete chcieť robiť vo veľkom štýle, čo je dôvodom, prečo ponúkame ochranné puzdra pre Apple mobilné telefóny s luxusom, ktorý očakávate a toto puzdro je práve z jemnej hnedej kože.

Jednoduchá, ale zmyselná peňaženka bola navrhnutá tak, aby jej štíhla línia bola zachovaná a zároveň je užitočná a praktická. Peňaženka má niekoľko vreciek všitých do pekného pruhovaného interiéru pre vaše bankové karty, poznámky či potvrdenky. Odolná schránka je pevne pripevnená k vnútrajšku, a váš telefón bude v bezpečí v peňaženke. Do vnútra je skvele všitá ultra tenká vrstva, ktorá sa používa na zastavenie nežiaducich signálov a tým obránite svoje bankové karty.

EAN: 5055261817299
SKU: G10_21
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPhone 6 / 6s
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig 261817299, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info