Apple iPhone 6 Plus/6S Plus, Alston Craig, peňažen.puzdro, pravá koža - hnedé

Apple iPhone 6 Plus/6S Plus, Alston Craig, peňažen.puzdro, pravá koža - hnedé

Ručne-robená luxusná peňaženka z pravej kože pre iPhone 6 Plus / 6S Plus v hnedej farbe. Bola použitá len tá najlepšia koža, štýlová, elegantná s olivovo-prúžkovaným interiérom. Váš telefón bude pevne fixovaný v schránke a zároveň máte prístup ku kartám a hotovosti s magnetickým zapínaním. Vrátane ochrannej fólie na displej. S technológiou RFID blokovania, ktorá chráni vaše kreditné karty.

79,99 € s DPH

EAN: 5055261817398

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Váš mobilný telefón vyššej kategórie je váš dôležitý kľúč pre spojenie so svetom. Tento nepostrádateľný kus technológie od Applu si zaslúži najlepšiu ochranu bez obetovania štýlu a sofistikovanosti.

Naša luxusná peňaženka je vyrobená z pravej, prvotriednej hnedej kože, doplnená o ručne vyrobený interiér s podpisovým vzorom prispôsobeného vášmu iPhone 6 Plus / 6s Plus. Obal zabezpečuje, že obrazovka je chránená pred nárazmi a kvapkami, ďalej sa v nej nachádza skrytá vnútorná vrstva s technológiou RFID blokovania, aby karty neboli nasnímané. Ponúka dostatok úložného priestoru pre vaše karty, ako aj veľké vrecko na bankovky.

Podnikanie by malo byť zábavné. Preto skúšame všetky naše puzdra Alstona Craiga počas práce alebo hry. Naše puzdra sú navrhnuté tak, aby boli elegantné, štýlové a aby ladili aj s formálnym odevom. Vďaka každodennému používaniu našich puzdier dokážeme vylepšiť a prepracovať každú novú generáciu radu Alston Craig, aby vyhovoval najnovšej technológii. Nie sme len dizajnéri puzdier, sme plnohodnotní tech-nadšenci, čo nám umožňuje zostať na špici technológie, ktorá vám lepšie slúži. Z našich minimalistických a funkčných magnetických puzdier až po produkty s podporou NFC, navrhujeme puzdra pre budúcnosť s komfortom a štýlom, ktorý je poctou pre každú luxusnú koženskú kolekciu.

 

 

EAN: 5055261817398
SKU: G10_25
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig 261817398, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info