Apple iPhone 6 Plus/6S Plus, Alston Craig, peňaž.puzdro, pravá koža, čierne

Apple iPhone 6 Plus/6S Plus, Alston Craig, peňaž.puzdro, pravá koža, čierne

AKCIA

Peňaženkové puzdro s magnetickým zapínaním v štýle "Vintage" z pravej kože: v čiernom prevedení na váš iPhone 6 Plus/6S Plus. Klasický a štýlový dizajn s červeno-pruhovaným interiérom. S technológiou RFID Blokovania. Chráni vaše kreditné karty. Obsahuje priehradky na peňažnú hotovosť aj karty.

59,99 € s DPH

79,99 € s DPH Zľava 25%

EAN: 5055261817381

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Existuje len veľmi málo vecí v živote, ktoré potrebujete pri svojej každodennej práci ako je váš mobil. Byť v kontakte má zásadný význam, a vieme, že to budete chcieť robiť vo veľkom štýle, čo je dôvodom, prečo ponúkame ochranné puzdra pre Apple mobilné telefóny s luxusom, ktorý očakávate a toto puzdro je práve z jemnej čiernej kože.

Jednoduchý dizajn a funkčnosť, priestor pre váš mobil, vrecká pre to najnutnejšie s minimalistickým prístupom a potrebám vášho telefónu. Odolná schránka je pevne pripevnená k vnútrajšku, a váš telefón bude v bezpečí v peňaženke. Do vnútra je skvele všitá ultra tenká vrstva, ktorá sa používa na zastavenie nežiaducich signálov s prístupom na sloty v kartách.

Naše dedičstvo riadi náš dizajn. Od Škótska do rušného mestského života v Londýne, každou časťou Veľkej Británii sa inšpiruje náš návrhársky tím. Keď zoberiete puzdro radu Alston Craig chceme, aby ste cítili, odkiaľ pochádza: kúsok Londýna, trochu Edinburgu, trochu Cardiffu, trochu Belfastu. Sme hrdí na naše zjednotenie kultúrneho dedičstva, a hrdí na to, že navrhujeme rad Alston Craig priamo tu vo Veľkej Británii.

EAN: 5055261817381
SKU: G10_24
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig 261817381, čierne

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info