Apple iPhone 6 Plus/6S Plus, Alston Craig RFID, Peňaženkové puzdro s magnetickým pásom, pravá koža, čierne

Apple iPhone 6 Plus/6S Plus, Alston Craig RFID, Peňaženkové puzdro s magnetickým pásom, pravá koža, čierne

Peňaženkové puzdro s magnetickým zapínaním v štýle "Vintage" z pravej kože: v čiernom prevedení na váš iPhone 6 Plus / 6SPlus. Puzdro zahŕňa magnetický plášť, takže môžete telefón ľahko vybrať a pripojiť. S technológiou RFID blokovania. Chráni vaše kreditné karty. Obsahuje priehradky na peňažnú hotovosť aj karty.

94,99 € s DPH

EAN: 5055261818302

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Užívanie podstatného kusu vybavenia, ako je váš mobilný telefón by nemala byť fuška. Rozhodli ste sa kúpiť to najlepšie pre váš Apple telefón a pokryť ho niečím menším, než dokonalosť je vylúčené. To je dôvod, prečo sme si vybrali len tie najkvalitnejšie materiály a ručné remeselné spracovanie vreckových peňaženiek je zároveň schopným umeleckým dielom.

Rad Alston Craig pre váš iPhone 6 Plus/6S Plus je unikátnou dvojicou vysoko kvalitnej pravej kože vo "Vintage" štýle v čiernej farbe v kombinácii s unikátnym magnetickým plášťom.

Vo vnútri peňaženky nájdete schránku-obal, do ktorého vhodne prilieha váš mobilný telefón, a obsahuje špeciálne umiestnené magnety, ktoré kotvia vo vnútornej strane peňaženky. Jednoducho umiestnite telefón do červeno-pruhovaného interiéru a uvidíte, že zapadne do panelu bez nutného objemného upevnenia. Táto jedinečná peňaženka obsahuje tiež priestor pre peniaze a karty a dokonca obsahuje technológiu RFID blokovania, aby vaše bezkontaktné karty neboli naskenované.

 

 

EAN: 5055261818302
SKU: C7 _29
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPhone 6 Plus / 6s Plus
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig RFID 261818302, čierne

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info