Apple iPhone 6/6S, Alston Craig Slim-Shell, pravá koža, čierne

Apple iPhone 6/6S, Alston Craig Slim-Shell, pravá koža, čierne

Rad Alston Craig z pravej kože v čiernej farbe, štíhly tvar kopíruje a chráni váš iPhone 6. Ručne robený červeno-čierny prúžkovaný interiér krytu. Nízka hmotnosť a štíhly tvar. Vrátane ochrannej fólie na displej.

27,99 € s DPH

EAN: 5055261818340

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Existuje len veľmi málo vecí v živote, ktoré potrebujete pri svojej každodennej práci ako je váš mobil. Byť v kontakte má zásadný význam, a vieme, že to budete chcieť robiť vo veľkom štýle, čo je dôvodom, prečo ponúkame ochranné puzdra pre Apple mobilné telefóny s luxusom, ktorý očakávate a toto puzdro je práve z jemnej čiernej kože.

Nádherne tenké a štýlové puzdro je vyrobené z prvotriednej pravej kože v čiernej farbe. Ručne-robený prúžkovaný interiér ladí vášmu iPhonu 6/6s. Rad Alston Craig zahŕňa pečiatku a podpis čo je dôkazom kvality, ktorá je dodovávaná ako štandart. Jedna univerzálna veľkosť pre všetky puzdra? Kďeže. Puzdra taktiež vyžadujú určitý zmysel pre osobný štýl, ktorý je odklonom od stoickej a často dusnej jednoduchosti ako ostatné luxusné kožené predmety. Vzor a materiály sú živé, elegantné a starostlivo vyberané zo stoviek materiálov. Vynaložené úsilie, návštevy stoviek trhov s látkami, aby sme našli najlepšie materiály pre náš rad Alston Craig. Je to kvalita, ktorú vidíte, viete sa jej dotknúť a je zážitkom, po ktorom budete znova a znova siahať.

EAN: 5055261818340
SKU: J1_21
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPhone 6/6s
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig Slim-Shell 261818340, čierne

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info