Apple iPhone 6/6S, Alston Craig Slim-Shell, pravá koža, hnedé

Apple iPhone 6/6S, Alston Craig Slim-Shell, pravá koža, hnedé

Rad Alston Craig z pravej kože v hnedej farbe, štíhly tvar kopíruje a chráni váš iPhone 6/6S. Ručne robený olivovo-prúžkovaný interiér krytu. Nízka hmotnosť a štíhly tvar. Vrátane ochrannej fólie na displej.

27,99 € s DPH

EAN: 5055261818333

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť náš luxusný rad, ktorý poskytuje ochranu pre ľudí s náročnou chuťou a zmyslom pre dobrodružstvo. Ručne vyrobený, rad Alston Craig je navrhnutý v Surrey, Anglicku vychádzajúca z britských tradícií. Veríme, že ponúkame vynikajúcu kvalitu a nekompromisný štýl. Zachytáva klasický luxus s prepracovanosťou, ktorá definuje rad Alston Craig.

Toto fantastické, štýlové puzdro je vyrobené z pravej kože v hnedej farbe. Ručne robený olivovo-prúžkovaný interiér je navrhnutý tak, aby bol váš iPhone 6 /6S v bezpečí. Interiér puzdra, obalu tvorí náš podpis, ktorý je štandardom Alston Craig.

Ochranná fólia, ktorá je súčasťou balenia, bráni poškodeniu obrazovky od bežného opotrebenia, odporúčame vám preto, akonáhle obdržíte puzdro, túto fóliu aplikovať čím skôr aj na displej vášho mobilu.

EAN: 5055261818333
SKU: J1_20
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPhoen 6 / 6s
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig Slim -Shell 261818333, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info