Apple iPhone 6 Plus/6S Plus, Alston Craig Slim-Shell, pravá koža, hnedé

Apple iPhone 6 Plus/6S Plus, Alston Craig Slim-Shell, pravá koža, hnedé

AKCIA

Rad Alston Craig z pravej kože v hnedej farbe, štíhly tvar kopíruje a chráni váš iPhone 6 Plus / 6S Plus. Ručne robený olivovo-prúžkovaný interiér krytu. Nízka hmotnosť a štíhly tvar. Vrátane ochrannej fólie na displej.

24,49 € s DPH

34,99 € s DPH Zľava 30%

EAN: 5055261818371

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

V živote je veľmi málo vecí, ktoré sú dôležité pre vašu každodennú prácu a tou je určite váš mobil. Byť v kontakte je nevyhnutné a vieme, že to budete chcieť urobiť štýlovo, preto ponúkame ochranné puzdrá pre mobilné telefóny Apple s luxusom, ktorý očakávate.

Veľmi štíhle a štýlové puzdro je vyrobené z prvotriednej pravej kože v hnedej farbe. Ručne-robený prúžkovaný interiér ladí vášmu iPhonu 6 Plus/6S Plus. Rad Alston Craig zahŕňa pečiatku a podpis čo je dôkazom kvality, ktorá je dodovávaná ako štandart.

Veríme, že detaily sú dôležité. Či už ide o perfektný rez kože, alebo bezchybný precízne šitý šev, je našou povinnosťou navrhnúť puzdro, ktoré je rafinované až po posledného detailu. To je dôvod, prečo navrhujeme naše puzdra pomocou špičkovej technológie, ktorá kombinuje šarm a štýl originálneho koženého puzdra s funkciou a dôrazom na detaily, ktoré sú synonymom pre rad Alston Craig.

EAN: 5055261818371
SKU: J1_24
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPhone 6 Plus/6S Plus
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig Slim-Shell 261818371, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info