Apple iPhone 6 Plus/6S Plus, Alston Craig Slim-Shell, pravá koža, čierne

Apple iPhone 6 Plus/6S Plus, Alston Craig Slim-Shell, pravá koža, čierne

AKCIA

Rad Alston Craig z pravej kože v čiernej farbe, štíhly tvar kopíruje a chráni váš iPhone 6 Plus / 6S Plus. Ručne robený červeno-čierny prúžkovaný interiér krytu. Nízka hmotnosť a štíhly tvar. Vrátane ochrannej fólie na displej.

24,49 € s DPH

34,99 € s DPH Zľava 30%

EAN: 5055261818388

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Naše puzdra sú starostlivo navrhnuté tak, aby spĺňali najvyššie štandardy. Do úvahy boli pozorne brané všetky funkcie, ktoré váš telefón má k dispozícii, aby sme zabezpečili k nim neobmedzený prístup. Silná ochrana užitočných doplnkových funkcií a ostrého vzhľadu v najkvalitnejšej čiernej originálnej koži vo "Vintage" štýle.

Veľmi štíhle a štýlové puzdro je vyrobené z prvotriednej pravej kože v čiernej farbe. Ručne-robený prúžkovaný interiér ladí vášmu iPhonu 6 Plus/6S Plus. Rad Alston Craig zahŕňa pečiatku a podpis čo je dôkazom kvality, ktorá je dodovávaná ako štandart. 

Veríme, že detaily sú dôležité. Či už ide o perfektný rez kože, alebo bezchybný precízne šitý šev, je našou povinnosťou navrhnúť puzdro, ktoré je rafinované až po posledného detailu. To je dôvod, prečo navrhujeme naše puzdra pomocou špičkovej technológie, ktorá kombinuje šarm a štýl originálneho koženého puzdra s funkciou a dôrazom na detaily, ktoré sú synonymom pre rad Alston Craig.

EAN: 5055261818388
SKU: J1_25
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPhone 6 Plus/6S Plus
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig Slim-Shell 261818388, čierne

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info