Sony Xperia Z3 & Dual, Vintage, peňaženkové puzdro, pravá koža, čierne

Sony Xperia Z3 & Dual, Vintage, peňaženkové puzdro, pravá koža, čierne

Ručne-robená peňaženka z pravej kože pre Sony Xperiu Z3 & Dual. Elegantné puzdro vyrobené z luxusnej kože vo "Vintage" štýle. Váš telefón bude pevne fixovaný v schránke a zároveň máte prístup ku kartám a hotovosti s magnetickým zapínaním a to všetko v jednej peňaženke.

55,99 € s DPH

EAN: 5055261818609

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Puzdra Tuff-Luv sú navrhnuté a dodávané tak, aby spĺňali vysoké štandardy potrebné na ochranu vášho mobilného telefónu Sony a zároveň zostali odolné a štýlové. Pozorne sme zvážili všetky funkcie, ktoré váš telefón ponúka, a zabezpečili sme, aby ste k nim mali neobmedzený prístup. Silná ochrana a celý rad možností, ktoré robia vaše konečné rozhodnutie ešte viac uspokojujúce.


Naša peňaženka Tuff-Luv kombinuje funkciu peňaženky so zaistenou mobilnou schránkou, takže si môžete všetky svoje karty, hotovosť a vášu Xperiu Z3 držať na jednom mieste v peňaženke z čiernej originálnej kože vo "Vintage" štýle. Obrazovka je chránená pred nárazmi, zatiaľ čo vrecká na karty vám poskytnú dostatok úložného priestoru na karty, hotovosť a bločky. 


Požadujeme rovnakú dokonalosť, ktorú očakávate od vysoko kvalitných produktov. Naša povesť kvalitných puzdier a doplnkov s mnohotvárnosťou je možná vďaka našemu, pracovitému, školenému personálu. Testujeme dizajn a upravujeme našu ponuku puzdier a doplnkov neustále, aby sme aj naďalej spĺňali vysoké očakávania našich zákazníkov. Je to náročné a obohacujúce. Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať naše vysoké štandardy, vašimi otázkami, poznámkami a vyjadreniami.

EAN: 5055261818609
SKU: J2_51
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Sony Xperia Z3 & Dual
VPN: Puzdro Tuff-Luv Vintage 261818609, čierne

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info