Samsung Galaxy S5 Mini, Vintage, peňaženkové puzdro, pravá koža, čierne

Samsung Galaxy S5 Mini, Vintage, peňaženkové puzdro, pravá koža, čierne

AKCIA

"Vintage", peňaženkové puzdro z pravej kože pre Galaxy Note S5 Mini v čiernej farbe. Vyrobené z úžasne mäkkej kože pre náročných zákazníkov. Interiér zahŕňa pevnú fixovanú schránku, taktiež 3 priehradky pre vaše karty a peňažnú hotovosť. S magnetickým zatváraním. Vrátane ochrannej fólie na displej.

41,99 € s DPH

55,99 € s DPH Zľava 25%

EAN: 5055261818272

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

V živote je veľmi málo vecí, ktoré sú dôležité pre vašu každodennú prácu a tou je určite váš mobil. Byť v kontakte je nevyhnutné a vieme, že to budete chcieť urobiť štýlovo, preto ponúkame ochranné puzdrá pre mobilné telefóny Samsung s luxusom, ktorý očakávate.

Tuff-Luv peňaženky ponúkajú jednoduchý dizajn s pokročilými funkciami.

Naša originálna kožená peňaženka vo "Vintage" štýle v čiernej farbe má dostatok vreciek na prenášanie základných nevyhnutností, a taktiež váš Galaxy Note S5 Mini bude bezpečne fixovaný v schránke. Chránič obrazovky, či magnetické zapínanie sponou, taktiež poskytnú ďalšiu ochrannu a funkčnosť, ktorá sa vám bude páčiť niekoľko rokov.

Detaily sú pre nás dôležité. Naším cieľom je ponúknuť vynikajúce produkty za rozumné ceny. Samozrejme, že by ste mohli nájsť lacnejšie, ale myslíme si, že za niektoré veci sa oplatí priplatiť o trochu viac, ak sa jedná o vysoko kvalitné puzdra a doplnky, ktoré sú známe. Myslíme si, že akonáhle vyskúšate naše produkty, budete sa k nim znova a znova vracať. Je nám vždy potešením prinášať niečo viac ako je bežný, typický produkt t.j. viac než len puzdro.

EAN: 5055261818272
SKU: H7_50
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Samsung Galaxy S5 Mini
VPN: Puzdro Tuff-Luv Vintage 261818272, čierne

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info