Samsung Galaxy S6, Alston Craig RFID, peňaž.puzdro, pravá koža, hnedé

Samsung Galaxy S6, Alston Craig RFID, peňaž.puzdro, pravá koža, hnedé

AKCIA

Luxusný rad Alston Craig, ručne robený, v hnedej farbe pre Samsung Galaxy S6. Použitá bola len tá najlepšia koža, s klasickým, štýlovým olivovo-prúžkovaným interiérom. Puzdro zahŕňa magnetický plášť, takže môžete telefón ľahko vybrať a pripojiť. S technológiou RFID blokovania. Chráni vaše kreditné karty. Obsahuje priehradky na peňažnú hotovosť aj karty.

67,49 € s DPH

89,99 € s DPH Zľava 25%

EAN: 5055261819507

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Základné vybavenie ako je váš mobil by nemala byť fuška. Rozhodli ste sa kúpiť to najlepšie pre váš Apple a pokryť ju s niečím menším, než dokonalosť je vylúčené. To je dôvod, prečo sme si vybrali tie najkvalitnejšie materiály remeselne a ručne spracované do vreckových umeleckých diel.

Puzdro je krásnym majstrovským dielom remeselného spracovania. Kvalitná hnedá pravá koža vo "Vintage" štýle je nutnosťou pre každého, kto chce štýl a sofistikovanosť. Vytvorené práve pre váš Samsung Galaxy S6.

Puzdro sa bezpečne zatvára magnetizovanou lisovanou sponou, aby vaše bankovky a karty boli v bezpečí a zároveň tiež poskytuje pridanú ochranu obrazovky vášho telefónu a pomáha chrániť pred kvapkami aj škrabancami.

Táto peňaženka je ručne vyrobená z vysokokvalitnej originálnej kože s olivovo-prúžkovaným interiérom, ktorý tak ladí hnedej vonkajšej koži. Peňaženka je navrhnutá tak, aby nahradila tradičné peňažné peňaženky a poskytne priestor na pre karty a bankovky, čím sa odstráni potreba nosiť druhú peňaženku s telefónom.

Puzdro obsahuje silný magnetický pás, ktorý umožňuje jednoducho vybrať telefón, ale je taktiež dosť silný na to, aby sa zabránilo prípadnému vypadnutiu telefónu z puzdra.

Bezpečnosť je tiež kľúčová v tomto modernom veku, a preto sme do nej vložili ultra tenkú vrstvu RFID na ochranu vašich bezkontaktných kariet.

Naše dedičstvo riadi náš dizajn. Od Škótska do rušného mestského života v Londýne, každou časťou Veľkej Británii sa inšpiruje náš návrhársky tím. Keď zoberiete puzdro radu Alston Craig chceme, aby ste cítili, odkiaľ pochádza: kúsok Londýna, trochu Edinburgu, trochu Cardiffu, trochu Belfastu. Sme hrdí na naše zjednotenie kultúrneho dedičstva, a hrdí na to, že navrhujeme rad Alston Craig priamo tu vo Veľkej Británii.

EAN: 5055261819507
SKU: A8_64
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Samsung Galaxy S6
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig 261819507, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info