Samsung Galaxy S6 Edge, Alston Craig RFID, peňaž.puzdro, pravá koža, hnedé

Samsung Galaxy S6 Edge, Alston Craig RFID, peňaž.puzdro, pravá koža, hnedé

Ručne-robená luxusná peňaženka z pravej kože pre Galaxy S6 Edge v hnedej farbe. Bola použitá len tá najlepšia koža, štýlová, elegantná s olivovo-prúžkovaným interiérom. Váš telefón bude pevne fixovaný v schránke a zároveň máte prístup ku kartám a hotovosti s magnetickým zapínaním. Vrátane ochrannej fólie na displej.

59,99 € s DPH

69,99 € s DPH Zľava 14.3%

EAN: 5055261819538

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Kvalita kože je nutnosťou pre obchodných profesionálov. Prečo ísť s nudnými, stoickými možnosťami, keď môžete vlastniť ručnú, remeselnú prácu, ktorá je umeleckou poctou pre váš Samsung Galaxy S6 Edge? Od chvíle, keď puzdro vezmete do ruky, budete vedieť, že kvalita sa počíta, pretože naša úžasne hmatateľná pravá, hnedá koža s charakteristickým podpisom na materiáli je vzorným vyhlásením, bez jediného slova.

Peňaženka vám ponúka skvelú kombináciu štýlu a ochrany. Táto „smartphone" peňaženka je ručne vyrobená z vysoko kvalitnej pravej kože ( vo Vintage štýle) a ručne robený olivovo-prúžkovaný interiér vášho mobilu je navrhnutý tak, aby vyhovoval hnedej vonkajšej koži. Puzdro bolo navrhnuté tak, aby nahradilo tradičnú peňaženku a dáva vám priestor nosiť hotovosť, karty aj telefón. Bezpečne sa uzatvára magnetickou pečatnou sponou, aby boli vaše karty v bezpečí a tiež ponúka dodatočnú ochranu pre displej telefónu a pomáha ochrániť pred kvapkami, škrabancami a odreninami.

Veríme, že na maličkostiach záleží. Či už je to perfektný strih kože, alebo bezchybný, precízne šitý šev, je to naša povinnosť navrhnúť puzdro tak, aby bolo rafinované do posledného detailu. To je dôvod, prečo navrhujeme naše puzdra pomocou najmodernejšej technológie a kombinujeme čaro a štýl pravého koženého puzdra, s funkciou a pozornosťou na detail, ktoré sú synonymom pre rad Alston Craig.

EAN: 5055261819538
SKU: J16_15
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Samsung Galaxy S6 Edge
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig RFID 261819538, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info