Samsung Galaxy S6 Edge, Alston Craig RFID, peňaž.puzdro, pravá koža, čierne

Samsung Galaxy S6 Edge, Alston Craig RFID, peňaž.puzdro, pravá koža, čierne

AKCIA

Ručne-robená luxusná peňaženka z pravej kože pre Galaxy S6 Edge v čiernej farbe. Bola použitá len tá najlepšia koža, štýlová, elegantná s červeno-prúžkovaným interiérom. Váš telefón bude pevne fixovaný v schránke a zároveň máte prístup ku kartám a hotovosti s magnetickým zapínaním. Vrátane ochrannej fólie na displej.

52,49 € s DPH

69,99 € s DPH Zľava 25%

EAN: 5055261819552

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Váš mobilný telefón vyššej kategórie je váš dôležitý kľúč pre spojenie so svetom. Tento nepostrádateľný kus technológie od Samsungu si zaslúži najlepšiu ochranu bez obetovania štýlu a sofistikovanosti.

Dokonale prispôsobené vášmu Samsungu Galaxy S6 Edge. Vyrobené z pravej kože vo "Vintage" štýle v čiernej farbe. Vidíte, že štýl a ohľaduplnosť dizajnu pokračuje do interiéru s červeným pruhom, ktorý je komplimentom vonkajšej pravej kože. Peňaženka obsahuje 3 vrecká pre karty s miestom pre hotovosť alebo poznámky.

Veríme, že detaily sú dôležité. Či už ide o perfektný rez kože, alebo bezchybný precízne šitý šev, je našou povinnosťou navrhnúť puzdro, ktoré je rafinované až po posledného detailu. To je dôvod, prečo navrhujeme naše puzdra pomocou špičkovej technológie, ktorá kombinuje šarm a štýl originálneho koženého puzdra s funkciou a dôrazom na detaily, ktoré sú synonymom pre rad Alston Craig.

EAN: 5055261819552
SKU: J16_17
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Samsung Galaxy S6 Edge
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig RFID 261819552, čierne

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info