Samsung Galaxy S6 Edge, Alston Craig RFID, peňaž.puzdro, pravá koža, hnedé

Samsung Galaxy S6 Edge, Alston Craig RFID, peňaž.puzdro, pravá koža, hnedé

AKCIA

Luxusný rad Alston Craig, ručne robený, v hnedej farbe pre Samsung Galaxy S6 Edge. Použitá bola len tá najlepšia koža, s klasickým, štýlovým olivovo-prúžkovaným interiérom. Puzdro zahŕňa magnetický plášť, takže môžete telefón ľahko vybrať a pripojiť. S technológiou RFID blokovania. Chráni vaše kreditné karty. Obsahuje priehradky na peňažnú hotovosť aj karty.

69,99 € s DPH

89,99 € s DPH Zľava 22.2%

EAN: 5055261819590

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

V živote je veľmi málo vecí, ktoré potrebujete pri svojej každodennej práci ako je váš mobil. Byť v kontakte má zásadný význam, a vieme, že to budete chcieť robiť vo veľkom štýle, čo je dôvodom, prečo ponúkame ochranné puzdra pre Samsung mobilné telefóny s luxusom, ktorý očakávate a toto puzdro je práve z jemnej hnedej kože.

Ručne-robený prúžkovaný interiér ladí vášmu Galaxy S6 Edge. Rad Alston Craig zahŕňa pečiatku a podpis čo je dôkazom kvality, ktorá je dodovávaná ako štandart.

Jedna univerzálna veľkosť pre všetky puzdra? Kďeže. Puzdra taktiež vyžadujú určitý zmysel pre osobný štýl, ktorý je odklonom od stoickej a často dusnej jednoduchosti ako ostatné luxusné kožené predmety. Vzor a materiály sú živé, elegantné a starostlivo vyberané zo stoviek materiálov. Vynaložené úsilie, návštevy stoviek trhov s látkami, aby sme našli najlepšie materiály pre náš rad Alston Craig. Je to kvalita, ktorú vidíte, viete sa jej dotknúť a je zážitkom, po ktorom budete znova a znova siahať.

EAN: 5055261819590
SKU: J16_18
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Samsung Galaxy S6 Edge
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig RFID 261819590, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info