BlackBerry Passport Q30, Vintage, peňaženkové puzdro, pravá koža, hnedé

BlackBerry Passport Q30, Vintage, peňaženkové puzdro, pravá koža, hnedé

Peňaženkové puzdro Tuff-Luv z pravej kože pre Passport Q30 v hnedej farbe. Pre náročných milovníkov kože bola použitá pravá, mäkká koža vo "Vintage" štýle. Váš telefón bude pevne fixovaný v schránke a zároveň máte v peňaženke aj 3 priehradky pre vaše karty a hotovosť . Vrátane ochrannej fólie na displej.

55,99 € s DPH

EAN: 5055261819002

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Existuje len veľmi málo vecí v živote, ktoré potrebujete pri svojej každodennej práci ako je váš mobil. Dôležité je udržiavať kontakt, a preto v spoločnosti Tuff-Luv ponúkame ochranné puzdra pre mobilné telefóny BlackBerry.

Naša originálna kožená peňaženka vo "Vintage" štýle v hnedej farbe má dostatok vreciek na prenášanie základných nevyhnutností, a taktiež váš Passport Q30 bude bezpečne fixovaný v schránke. Chránič obrazovky, či magnetické zapínanie sponou, taktiež poskytnú ďalšiu ochrannu a funkčnosť. Peňaženka je navrhnutá tak, aby nahradila tradičné peňažné peňaženky a poskytne priestor na pre karty a bankovky, čím sa odstráni potreba nosiť druhú peňaženku s telefónom.

Sme hrdí na to, že vám prinášame kvalitné puzdra a príslušenstvo za dostupné ceny. Sme si istí, že dostanete viac, ako zaplatíte, s našim vynikajúcim výberom časovo overených zákazníckych produktov. Vieme, že budete spokojní, a ak máte niekedy nejaké otázky alebo obavy, môžete kontaktovať náš špičkový tím služieb zákazníkom, ktorý vám pomôže vyriešiť váš problém. Veríme, že to, čo ponúkame je viac ako len puzdro.

 

EAN: 5055261819002
SKU: E3_42_
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: BlackBerry Passport Q30
VPN: Puzdro Tuff-Luv Vintage 261819002, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info