Apple iPhone 6S, Alston Craig RFID,peňaženkové puzdro, pravá koža, čierne

Apple iPhone 6S, Alston Craig RFID,peňaženkové puzdro, pravá koža, čierne

AKCIA

Luxusne navrhnutý rad Alston Craig, v čiernej farbe pre iPhone 6S. Toto peňaženkové puzdro z pravej kože s pruhovaným vnútrom, je jedinečné pre rad Alston Craig. Puzdro zahŕňa magnetický plášť, takže telefón môžte ľahko vybrať a pripojiť pre rýchly prístup. Obsahuje 3 priehradky na karty aj na peňažnú hotovosť, vrátane ochrany na displej. S technológiou RFID blokovania.

62,99 € s DPH

89,99 € s DPH Zľava 30%

EAN: 5055261864101

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Naše puzdra sú starostlivo navrhnuté tak, aby spĺňali najvyššie štandardy. Do úvahy boli pozorne brané všetky funkcie, ktoré váš telefón má k dispozícii, aby sme zabezpečili k nim neobmedzený prístup. Silná ochrana užitočných doplnkových funkcií a ostrého vzhľadu v najkvalitnejšej čiernej originálnej koži vo "Vintage" štýle.

Je to puzdro s dostatkom miesta pre hotovosť, karty a bločky. Toto puzdro je jedným z našich najobľúbenejších dizajnov, vrátane štíhleho vnútorného plášťa, v ktorom sa nachádza niekoľko magnetov, ktoré sa používajú na pripojenie k peňaženke. Jednoduché pripájanie a odnímanie telefónu k peňaženke, bez prípadného skĺznutia iPhonu 6S alebo vypadnutia. Bezpečnosť je tiež kľúčová v tomto modernom veku, a preto sme do nej vložili ultra tenkú vrstvu RFID na ochranu vašich bezkontaktných kariet.

 

 

EAN: 5055261864101
SKU: B4_56
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPhone 6S
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig RFID 261864101, čierne

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info