Apple iPhone 6S Plus, Alston Craig, peňaženkové puzdro, pravá koža, čierne

Apple iPhone 6S Plus, Alston Craig, peňaženkové puzdro, pravá koža, čierne

Rad Alston Craig, peňaženkové puzdro, obal z pravej kože pre iPhone 6S Plus v čiernej farbe.Ručne robený červeno-prúžkovaný interiér na zabezpečenie vášho telefónu.Kožený interiér zahŕňa aj priehradky pre vaše karty a peňažnú hotovosť.Magnetické zatváranie spoľahlivo ochráni celý displej Vášho mobilu.

79,99 € s DPH

EAN: 5055261864156

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť náš luxusný rad, ktorý poskytuje ochranu pre ľudí s náročnou chuťou a zmyslom pre dobrodružstvo. Ručne vyrobený, rad Alston Craig je navrhnutá v Surrey, Anglicku vychádzajúca z britských tradícií. Veríme, že ponúkame vynikajúcu kvalitu a nekompromisný štýl. Zachytáva klasický luxus s prepracovanosťou, ktorá definuje rad Alston Craig.

Toto fantastické, štýlové peňaženkové puzdro je vyrobené z pravej kože v čiernej farbe. Ručne robený červeno-prúžkovaný interiér vášho mobilu iPhone 6S Plus je navrhnutý tak, aby ste si mali kde umiestniť vaše karty, ako aj peňažnú hotovosť, s bezpečným magnetickým uzáverom. Interiér puzdra, obalu tvorí náš podpis, ktorý je štandardom Alston Craig.

Ochranná fólia, ktorá je súčasťou balenia, bráni poškodeniu obrazovky od bežného opotrebenia, odporúčame vám preto, akonáhle obdržíte puzdro, túto fóliu aplikovať čím skôr aj na displej vášho mobilu. Vezmite prosím na vedomie, že priehradky na karty sú určené len pre jednu kartu. Ich preplnenie môže mať za následok prípadné roztrhnutie, opotrebenie priehradky, alebo puzdra.

Pozrite si naše video: https://www.youtube.com/watch?v=82h_dSzp6Ac

EAN: 5055261864156
SKU: G10_24_
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPhone 6S Plus
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig 261864156, čierne

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info