Apple iPhone 6S Plus, Alston Craig RFID, peňaženkové puzdro, pravá koža, čierne

Apple iPhone 6S Plus, Alston Craig RFID, peňaženkové puzdro, pravá koža, čierne

Peňaženkové puzdro s magnetickým zapínaním v štýle "Vintage" z pravej kože: v čiernom prevedení na váš iPhone 6S Plus.Puzdro zahŕňa magnetický plášť, takže môžete telefón ľahko vybrať a pripojiť.S technológiou RFID Blokovania~ Chráni vaše kreditné karty.Obsahuje priehradky na peňažnú hotovosť aj karty.

94,99 € s DPH

EAN: 5055261864118

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť náš luxusný rad, ktorý poskytuje ochranu pre ľudí s náročnou chuťou a zmyslom pre dobrodružstvo. Ručne vyrobený, rad Alston Craig je navrhnutá v Surrey, Anglicku vychádzajúca z britských tradícií. Veríme, že ponúkame vynikajúcu kvalitu a nekompromisný štýl. Zachytáva klasický luxus s prepracovanosťou, ktorá definuje rad Alston Craig.

Toto fantastické, štýlové peňaženkové puzdro je vyrobené z pravej kože v čiernej farbe. Ručne robený prúžkovaný interiér vášho mobilu iPhone 6S Plus je navrhnutý tak, aby ste si mali kde umiestniť vaše karty, ako aj peňažnú hotovosť, s bezpečným magnetickým uzáverom. Interiér puzdra, obalu tvorí náš podpis, ktorý je štandardom Alston Craig.

Ochranná fólia, ktorá je súčasťou balenia, bráni poškodeniu obrazovky od bežného opotrebenia, odporúčame vám preto, akonáhle obdržíte puzdro, túto fóliu aplikovať čím skôr aj na displej vášho mobilu. Vezmite prosím na vedomie, že priehradky na karty sú určené len pre jednu kartu. Ich preplnenie môže mať za následok prípadné roztrhnutie, opotrebenie priehradky, alebo puzdra.

Puzdro obsahuje silný magnetický pás, ktorý umožňuje jednoducho vybrať telefón, ale je taktiež dosť silný na to, aby sa zabránilo prípadnému vypadnutiu telefónu z puzdra.

Krádež kárt je rastúcim trendom v týchto dňoch, a mnoho detailov z karty bolo odcudzených z uzavretých peňaženiek a to profesionálnymi prenosnými čítacími zariadeniami RFID! Štýlová peňaženka obsahuje RFID blokáciu, ktorá dokáže zastaviť nechcené signály v prístupe na váš telefón. Puzdro obsahuje 3 priehradky na tri kreditné karty.

 

EAN: 5055261864118
SKU: C7_29
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Apple iPhone 6S Plus
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig RFID 261864118, čierne

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info