Samsung Galaxy Note 5, Vintage, peňaženkové puzdro, pravá koža, čierne

Samsung Galaxy Note 5, Vintage, peňaženkové puzdro, pravá koža, čierne

"Vintage", peňaženkové puzdro z pravej kože pre Galaxy Note 5 v čiernej farbe. Vyrobené z úžasne mäkkej kože pre náročných zákazníkov. Interiér zahŕňa pevnú fixovanú schránku, taktiež 3 priehradky pre vaše karty a peňažnú hotovosť. S magnetickým zatváraním. Vrátane ochrannej fólie na displej.

59,99 € s DPH

EAN: 5055261823061

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

V živote je veľmi málo vecí, ktoré sú dôležité pre vašu každodennú prácu a tou je určite váš mobil. Byť v kontakte je nevyhnutné a vieme, že to budete chcieť urobiť štýlovo, preto ponúkame ochranné puzdrá pre mobilné telefóny Samsung s luxusom, ktorý očakávate.

Tuff-Luv peňaženky ponúkajú jednoduchý dizajn s pokročilými funkciami.

Naša originálna kožená peňaženka vo "Vintage" štýle v čiernej farbe má dostatok vreciek na prenášanie základných nevyhnutností, a taktiež váš Galaxy Note 5 bude bezpečne fixovaný v schránke. Chránič obrazovky, či magnetické zapínanie sponou, taktiež poskytnú ďalšiu ochrannu a funkčnosť, ktorá sa vám bude páčiť niekoľko rokov.

Požadujeme rovnakú dokonalosť, ktorú očakávate od vysoko kvalitných produktov. Naša povesť kvalitných puzdier a doplnkov s mnohotvárnosťou je možná vďaka našemu, pracovitému, školenému personálu. Testujeme dizajn a upravujeme našu ponuku puzdier a doplnkov neustále, aby sme aj naďalej spĺňali vysoké očakávania našich zákazníkov. Je to náročné a obohacujúce. Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať naše vysoké štandardy, vašimi otázkami, poznámkami a vyjadreniami.

EAN: 5055261823061
SKU: E11_81
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Samsung Galaxy Note 5
VPN: Puzdro Tuff-Luv Vintage 261823061, čierne

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info