Samsung Galaxy Note 5, Vintage, peňaženkové puzdro, pravá koža, hnedé

Samsung Galaxy Note 5, Vintage, peňaženkové puzdro, pravá koža, hnedé

"Vintage", peňaženkové puzdro z pravej kože pre Galaxy Note 5 v hnedej farbe. Vyrobené z úžasne mäkkej kože pre náročných zákazníkov. Interiér zahŕňa pevnú fixovanú schránku, taktiež 3 priehradky pre vaše karty a peňažnú hotovosť. S magnetickým zatváraním. Vrátane ochrannej fólie na displej.

59,99 € s DPH

EAN: 5055261823054

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Chápeme dôležitosť vášho mobilu, a preto ponúkame kvalitné puzdra, aby ste boli chránení. Váš mobil je neoddeliteľnou súčasťou vášho osobného štýlu s odkazom na váš spoločenský a obchodný život. Sme hrdí na to, aby sme vám predstavili naše puzdra pre Samsung mobilné telefóny. 

Naša originálna kožená peňaženka vo "Vintage" štýle v hnedej farbe má dostatok vreciek na prenášanie základných nevyhnutností, a taktiež váš Galaxy Note 5 bude bezpečne fixovaný v schránke. Puzdro bolo navrhnuté tak, aby nahradilo tradičnú peňaženku a dáva vám priestor nosiť hotovosť, karty aj telefón. Bezpečne sa uzatvára magnetickou pečatnou sponou, aby boli vaše karty v bezpečí a tiež ponúka dodatočnú ochranu pre displej telefónu a pomáha ochrániť pred kvapkami, škrabancami a odreninami.

Sme hrdí na to, že vám prinášame aj doplnky najvyššej kvality za prijateľné ceny. Sme si istí, že získavate viac než začo zaplatíte, o čom svedči vynikajúci výber cenených produktov, časom preverených. Vieme, že budete spokojní, a ak budete mať niekedy nejaké otázky, môžte nás kontaktovať a my vám radi pomôžeme vyriešiť váš problém. Veríme, že to, čo ponúkame je viac než len puzdro.

EAN: 5055261823054
SKU: E11_80
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Samsung Galaxy Note 5
VPN: Puzdro Tuff-Luv Vintage 261823054, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info