Samsung Galaxy S6 Edge Plus, Alston Craig RFID, peňaž.puzdro, pravá koža, hnedé

Samsung Galaxy S6 Edge Plus, Alston Craig RFID, peňaž.puzdro, pravá koža, hnedé

AKCIA

Vynikajúco navrhnutý rad Alston Craig v hnedom prevedení pre Galaxy S6 Edge Plus. S olivovo-prúžkovaným interiérom v nádherne hmatateľnej originálnej koži. Chránené budú taktiež dáta vašej karty pred odcudzením pomocou technológie blokovania RFID. Zahŕňa 3 priehradky na kreditné karty. Obsahuje veľké postranné vrecko na hotovosť, magnetickú sponu a chránič obrazovky.

67,49 € s DPH

89,99 € s DPH Zľava 25%

EAN: 5055261823399

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Naše puzdra sú starostlivo navrhnuté tak, aby spĺňali najvyššie štandardy. Do úvahy boli pozorne brané všetky funkcie, ktoré váš telefón má k dispozícii, aby sme zabezpečili k nim neobmedzený prístup. Silná ochrana užitočných doplnkových funkcií a ostrého vzhľadu v najkvalitnejšej čiernej originálnej koži vo "Vintage" štýle.

Toto je náš najpopulárnejší dizajn vybavený pre magnetickú peňaženku so skvelou kombináciou kvalitných módnych materiálov. Pod pravou kožou je niekoľko vrstvených magnetov, ktoré bezpečne udržia telefón v peňaženke. Tajomstvo úpravy tejto peňaženky je v jednoduchom prístupe s hladkým pohybom. Navyše je postarané o vašu bezpečnosť s technológiou RFID blokovania, aby vaše karty neboli snímané.

EAN: 5055261823399
SKU: I3_61
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Samsung Galaxy S6 Edge Plus
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig 261823399, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info