Sony Xperia Z4 / Z3 Plus, Vintage, peňaženkové puzdro, pravá koža, hnedé

Sony Xperia Z4 / Z3 Plus, Vintage, peňaženkové puzdro, pravá koža, hnedé

"Vintage", peňaženkové puzdro z pravej kože pre Xperiu Z4/Z3 Plus v hnedej farbe. Vyrobené z úžasne mäkkej kože pre náročných zákazníkov. Interiér zahŕňa pevnú fixovanú schránku, taktiež 3 priehradky pre vaše karty a peňažnú hotovosť. S magnetickým zatváraním. Vrátane ochrannej fólie na displej.

54,99 € s DPH

EAN: 5055261821746

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Puzdra Tuff-Luv sú navrhnuté a dodávané tak, aby spĺňali vysoké štandardy potrebné na ochranu vášho mobilného telefónu Sony a zároveň zostali odolné a štýlové. Pozorne sme zvážili všetky funkcie, ktoré váš telefón ponúka, a zabezpečili sme, aby ste k nim mali neobmedzený prístup. Silná ochrana a celý rad možností, ktoré robia vaše konečné rozhodnutie ešte viac uspokojujúce.

Mobilné peňaženky sú ochranné a odolné, nádherné na dotyk pre Xperiu Z4/Z3 Plus čistým komfortom. Kombinácia tých najlepších vlastností peňaženky s mobilným telefónom vyrobenej z pravej kože vo "Vintage" štýle kde bezpečne drží Xperiu Z4 / Z3 Plus pevne na svojom mieste a dokonca 3 priehradky pre vaše karty a peňažnú hotovosť. Vrátane ochrannej fólie na displej a bezpečnej magnetickej spony pre vyššiu ochranu v štýlovom dizajne. 


Vyrábame veci a výrobky pre ľudí. Keď navrhujeme, upravujeme a pri našich výrobkoch, považujeme za našu najvyššiu prioritu ich využiteľnosť a pohodlie. Preto môžeme poskytovať lepšie služby, lepšie produkty za prijateľnú cenu. Sme schopní ponúknuť vám vynikajúci konečný produkt, ktorý je viac ako len puzdro.

EAN: 5055261821746
SKU: E3_59
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Sony Xperia Z4 / Z3 Plus
VPN: Puzdro Tuff-Luv Vintage 261821746, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info