Samsung Galaxy Note 5, Alston Craig, peňaženkové puzdro, pravá koža, hnedé

Samsung Galaxy Note 5, Alston Craig, peňaženkové puzdro, pravá koža, hnedé

AKCIA

Ručne-robená luxusná peňaženka z pravej kože pre Galaxy Note 5 v hnedej farbe. Bola použitá len tá najlepšia koža, štýlová, elegantná s olivovo-prúžkovaným interiérom. Váš telefón bude pevne fixovaný v schránke a zároveň máte prístup ku kartám a hotovosti s magnetickým zapínaním. Vrátane ochrannej fólie na displej.

53,99 € s DPH

79,99 € s DPH Zľava 32.5%

EAN: 5055261823405

Dostupnosť: do 10 pracovných dní

Výrobca: Tuff-Luv

Existuje len veľmi málo vecí v živote, ktoré potrebujete pri svojej každodennej práci ako je váš mobil. Byť v kontakte má zásadný význam, a vieme, že to budete chcieť robiť vo veľkom štýle, čo je dôvodom, prečo ponúkame ochranné puzdra pre Samsung mobilné telefóny s luxusom, ktorý očakávate a toto puzdro je práve z jemnej hnedej kože.

Alston Craig Galaxy Note 5 peňaženka vám ponúka skvelú kombináciu štýlu a ochrany. Táto „smartphone" peňaženka je ručne vyrobená z vysoko kvalitnej pravej kože ( vo Vintage štýle) a ručne robený olivovo-prúžkovaný interiér vášho mobilu je navrhnutý tak, aby vyhovoval hnedej vonkajšej koži. Puzdro bolo navrhnuté tak, aby nahradilo tradičnú peňaženku a dáva vám priestor nosiť hotovosť, karty aj telefón. Bezpečne sa uzatvára magnetickou pečatnou sponou, aby boli vaše karty v bezpečí a tiež ponúka dodatočnú ochranu pre displej telefónu a pomáha ochrániť pred kvapkami, škrabancami a odreninami.

 

EAN: 5055261823405
SKU: I3_62
Dostupnosť: do 10 pracovných dní
Výrobca: Tuff-Luv
Pre modely: Samsung Galaxy Note 5
VPN: Puzdro Tuff-Luv Alston Craig 261823405, hnedé

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info