O nás

 

 

Prečo práve Tuff-Luv?

Prečo práve Tuff-Luv?

Zakladateľka a prevádzkovateľka tohoto obchodu žila niekoľko rokov v Londýne, odkiaľ si priniesla vášeň pre všetko nové, neopozerané, inovatívne, kreatívne, prinášajúce radosť z neobyčajného dizajnu a zároveň perfektnej funkčnosti. "Keď som mala možnosť zoznámiť sa po prvý krát so značkou Tuff-Luv, bola som okamžite presvedčená, že ju chcem priniesť z Anglicka aj na Slovensko."

Tuff-Luv je rýchlo rastúca značka so základňou vo Veľkej Británii, ktorá začala svoju činnosť v januári roku 2006. Spoločnosť sa špecializuje na návrh, dizajn a predaj širokej ponuky jedinečných puzdier a obalov na rôzne druhy mobilných zariadení, ako sú čítačky elektronických kníh, mobilné telefóny, tablety, mp3 prehrávače, fotoaparáty, kamery a iné. Jej puzdrá a obaly sa úspešne predávajú okrem nášho eshopu aj v rôznych krajinách ako je Nórsko, Švédsko, Dánsko, Česko, Nemecko, Holandsko, Veľká Británia, Rusko, Švajčiarsko, Francúzsko, Španielsko, ale aj USA, Juhoafrická republika a Singapur.

Prednosťou značky Tuff-Luv je jedinečný a funkčný dizajn, úcta k zákazníkovi a doživotná záruka na produkty podľa obchodných podmienok. Špeciálne svojimi produktmi z pravej kože, ktoré ponúka svojim zákazníkom, sa Tuff-Luv rýchlo zaraďuje medzi hlavné značky ponúkajúce top ochranu pre mobilné zariadenia svojich zákazníkov.

Nech sa páči, presvedčte sa sami o výnimočnosti puzdier a obalov značky Tuff-Luv!

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info